Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/karajar/public_html/inc/config.php on line 16
Print


 


رئیس هیئت تیروکمان کمالشهر آقای بهمن کارخانه در حال تاسیس اولین پایگاه قهرمانی و استعدادیابی تیروکمان این شهر است.

ایشان صبح سه شنبه خبر دادند که در حال تسطیح و غلطک اندازی زمینی که از جانب رئیس اداره تربیت بدنی این شهر به هیات تیروکمان اختصاص داده شده میباشند. بزودی تصاویری از محل فوق در سایت به نمایش گذاشته میشود. به آقای کارخانه خداقوت گفته و به مردم کمالشهر نیز این مژده را میدهیم که با شروع تابستان رشته کمانگیری را در بین ورزشهای خود خواهند داشت.

تصاویری از پایگاه قهرمانی و استعدادیابی تیروکمان آینده کمالشهر کرج که اقای بهمن کارخانه رئیس هیئت کمالشهر با شتاب و پشتکار فراوان قول داده اند تا 10 تیرماه مکان فوق را آسفالت و ایمن برای برگزاری کلاسهای کمانداری نمایند. برای ایشان و جناب مهندس مهیار مدیر روستا مسئول تربیت بدنی آن شهر آرزوی توفیق و سلامتی داریم:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

روز دوشنبه 21/4/89 آقای قهرمانی و مهندس گلزار اعضای شورای اسلامی و آقای ناظمی سرپرست شهرداری کمالشهر از روند پیشرفت پروژه ساخت پایگاه قهرمانی و استعدادیابی تیروکمان هیئت کمالشهر بازدید نمودند.

ایشان علی رغم مشکلات و کمبودهای عدیده پیش رو ، قول مساعد جهت آسفالت پایگاه فوق را به آقای کارخانه رئیس هیئت تیروکمان کمالشهر دادند.

امید است با مساعدتهای این مسئولین بزرگوار شاهد افتتاح این پروژه همزمان با سایر پروژه های اداره تربیت بدنی کرج که در مردادماه افتتاح میگردند باشیم.

برای آقای کارخانه آرزوی سلامتی و موفقیت در خدمت به شهروندان گرامی کمالشهر و توسعه ورزش کمانگیری در این شهر پر افتخار مینمائیم.


 

    نسخه چاپي